Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec przystąpiła do Konsorcjum Legimi, dzięki któremu możemy zaoferować Czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy ebooków, które można czytać na smartfonie, czytniku, tablecie czy komputerze.

Plakat Legimi

Krok po kroku, czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:

  1. Odwiedź bibliotekę Publiczną Gminy Grodziec znajdującą się na ul. Plac ks. abp. Bronisława Dąbrowskiego 6A lub napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (jeśli nie jesteś naszym czytelnikiem koniecznie zapisz się do naszej placówki). Bibliotekarz wyda unikatowy kod z miesięcznym okresem ważności.
  2. Wejdź na stronę https://www.legimi.pl/bpg_grodziec/ i wpisz otrzymany kod.
  3. Zarejestruj się podając nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło (na podany adres przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć)
  4. Pobierz i zainstaluj bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki.
  5. Zaloguj się do aplikacji i korzystaj z wybranych przez Ciebie e-booków przez miesiąc.

Od tej pory masz bezpłatny dostęp do ponad 60 tyś e- booków!
Pamiętaj liczba kodów ograniczona!

Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Kod należy aktywować w miesiącu, w którym został wydany przez pracownika biblioteki. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a po kolejny należy zgłosić się do naszej placówki.

Ebooki można wypożyczać przez miesiąc licząc od dnia, w którym aktywowano kod. Po upływie tego okresu należy udać się do biblioteki po nowy kod.

 

„Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

Logo Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa