W związku z prowadzonymi przez Stowarzyszenie pracami nad określeniem kluczowych kierunków rozwoju obszaru gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków na nowy okres programowania, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Badanie ma charakter anonimowy, a zgromadzone dane pozwolą na wyznaczenie nowych celów i przedsięwzięć w Lokalnej Strategii Rozwoju, zapewniających jak najpełniejsze zaspokojenie potrzeb lokalnej społeczności oraz poprawę jakości życia na obszarach wiejskich.

Ankieta - pobierz

Zachęcamy również do wypełniania arkusza pomysłów, w którym należy przedstawić, co Pani/Pan chciałaby/chciałby w przyszłości zrealizować uzyskując wsparcie finansowe z funduszy unijnych za pośrednictwem oraz przy pomocy naszej LGD.

Propozycje mogą dotyczyć zarówno działań realizowanych przez osoby fizyczne, przedsiębiorców, rolników, ale też organizacje pozarządowe, gminy i jednostki gminne. Prosimy o zgłaszanie pomysłów dotyczących zadań inwestycyjnych, wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, sportowych i rekreacyjnych, zadań społecznych oraz zadań wspierających rozwój przedsiębiorczości i rolnictwa. Informujemy, że podane poniżej informacje zostaną wykorzystane przez Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” wyłącznie na potrzeby utworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju.

Arkusz pomysłu – pobierz

Wypełnione ankiety i arkusze należy przesłać pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie”, ul. Główna 3 , 62-571 Stare Miasto; przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć bezpośrednio do biura Stowarzyszenia.

logo