Sukces za sukcesem – tak w kilku słowach można opisać działalność Państwa Moniki i Piotra Czajczyńskich z Łagiewnik. Po statuetce Żniwiarza dla najlepszego gospodarza powiatu konińskiego, otrzymanej w ramach XIV konkursu Powiatowy Rolnik Roku, państwo Czajczyńscy zdobyli zaszczytne drugie miejsce w plebiscycie Super Rolnik Wielkopolski 2016, organizowanym przez Głos Wielkopolski.
    W zeszły czwartek w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego odbyła się uroczysta gala podsumowująca plebiscyt. Podczas uroczystości z rąk wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego oraz przedstawicieli Głosu Wielkopolskiego Pani Monika i Pan Piotr otrzymali list gratulacyjny oraz voucher na zakup sprzętu rolniczego i środków ochrony roślin. Dzięki wygranej, laureaci będą też mogli pojechać do Hotelu SPA Sandra na zasłużony odpoczynek. W ten oto sposób ich codzienna, ciężka praca na roli została po raz kolejny doceniona a wysiłek nagrodzony. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Informacja oraz zdjęcia zamieszczone na stronie Głosu Wielkopolskiego:

http://www.gloswielkopolski.pl/nasze-akcje/superrolnik/a/superrolnik-wielkopolski-2016-roku-najlepsi-nagrodzeni-zdjecia,10736634/