1 male

    W miesiącu styczniu wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, to oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

Jak sami podkreślają „Serce jest bogactwem, którego się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiarowuje”

    Z okazji ich święta, 1 lutego br. Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec zorganizowała uroczyste spotkanie dla wspaniałych babć i cudownych dziadków z Klubu Seniorów „Ale Babki Grodzieszczanki”.

Ten wyjątkowy dzień uświetniły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Grodźcu pod kierunkiem Pani Sławomiry Nowickiej. Podczas spotkania byliśmy świadkami pięknie wyrecytowanych wierszy, wspaniale wykonanych piosenek i inscenizacji nawiązujących do jakże wdzięcznej roli dziadka i babci. A na zakończenie części artystycznej wystąpił mistrz akordeonu Maksymilian Kondrak.

Nie zabrakło też okolicznościowych życzeń dla przybyłych gości, którzy nie kryli zarówno wzruszenia jak i zadowolenia, że pamiętamy o nich.

Wspólne spotkanie dostarczyło wszystkim uczestnikom dużo radości i uśmiechu na twarzy, a ciekawe opowieści i cenne rady seniorów z pewnością na długo zostaną w pamięci dzieci i pań bibliotekarek.

    Spotkanie w miłej i sympatycznej atmosferze zakończone zostało pamiątkowym zdjęciem.

2 male