logo

 

Ludzie dobrej woli są wśród nas. Corocznie podczas WOŚP przekonujemy się, że potrafimy pomagać potrzebującym i podejmować wspólne działania. W tym roku podczas 27. Finału WOŚP działał przy Szkole Podstawowej w Grodźcu sztab kierowany przez p. Iwonę Borowską, a publiczną zbiórkę do puszek prowadziło 30 wolontariuszy - uczniów Szkoły Podstawowej w Grodźcu i Szkoły Podstawowej w Królikowie.

Impreza finałowa zorganizowana przez sztab w Grodźcu była dwudniowa. W sobotę, 12 stycznia zbierano pieniądze podczas CHARYTATYWNEGO TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ, w którym wzięło udział 17 zespołów w 3 grupach wiekowych.

001 2018.12 WOSP maly

W niedzielne popołudnie, 13 stycznia w hali sportowej w Grodźcu zgromadzeni podziwiali występy artystyczne uczniów Szkoły Podstawowej w Grodźcu i Szkoły Podstawowej w Królikowie. Chętni mogli także uczestniczyć w różnorodnych zajęciach warsztatowych m.in. z rękodzieła, robotyki, tanecznych, plastycznych i informatycznych.
Pieniążki trafiały również do puszek wolontariuszy poprzez zakupy losów na loterii fantowej, przedmiotów na giełdzie darów oraz zakupy pamiątek i gadżetów podczas licytacji. Prężnie działająca kawiarenka finałowa zachęcała przybyłych słodkościami.

Zakończeniem finału była biesiada muzyczna, w której zaprezentowali się uzdolnieni wirtuozi akordeonu, puzonu oraz gitary. Dla publiczności wystąpiły również „Biskupiczanki”.

Dzięki ofiarności mieszkańców gminy Grodziec podczas 27. Finału WOŚP zebrano kwotę 12 900,70 zł, pobijając tym samym rekord z zeszłego roku.

Wójt Gminy Grodziec Mariusz Woźniak dziękuje wszystkim zaangażowanym w to piękne dzieło i zaprasza za rok!

 

Galeria fotografii.