Drukuj
Kategoria: Różne

 

25 lutego ponad dwustu seniorów z terenu powiatu konińskiego świętowało Powiatowe Obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka. Wydarzenie to zorganizowano już po raz siódmy, a jego tegorocznym gospodarzem była Gmina Grodziec. Do wspólnego świętowania zaprosili seniorów: Starosta Koniński, Wójt Gminy Grodziec, Powiatowa Rada Seniorów oraz Stowarzyszenie Klub Seniorów „Ale Babki Grodzieszczanki”.

Zdjęcie 1 - Uroczyste otwarcie

Uroczystość, która odbyła się w restauracji „Madera” w Królikowie, rozpoczęto serdecznymi powitaniami i życzeniami złożonymi Seniorom przez wójta, starostę, radnych powiatowych i gminnych oraz przedstawicieli rady seniorów. Tego wieczoru, moc atrakcji dla przybyłych gości, przygotował Klub Seniorów „Ale Babki Grodzieszczanki” oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej w Grodźcu, która przypomniała złote przeboje lat 60 i 70. Oprawę muzyczną imprezy zapewnił niezastąpiony Grodziecki Chór Męski, który poderwał wszystkich zgromadzonych do tańca.

Spotkanie było pełne radości i wzruszeń, uśmiechu oraz serdecznych rozmów przy stole, które na długo zapadną wszystkim w pamięci.

Zdjęcie 2 - Obchody Powiatowego Dnia Babci i Dziadka w Królikowie

Zdjęcie 3 - Zdjęcie grupowe uczestników Powiatowego Dnia Babci i Dziadka

Galeria fotografii.