W minioną sobotę (20 sierpnia) odbył się po raz pierwszy w naszej gminie Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Grodziec. Organizatorem wydarzenia była Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec przy współpracy z tutejszym urzędem gminy. Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy.

17 2016.08.20 Puchar Wojta maly
    W zawodach wzięło udział 6 drużyn z terenu gminy Grodziec. O najwyższe trofeum walczyli strażacy, zawodnicy GKS Piast Grodziec, kibice Klubu, radni. Meczy były rozgrywane w systemie „każdy z każdym”, przez co emocje i niepewność zwycięstwa towarzyszyły wszystkim do samego końca.
    Ostatecznie laureatem Turnieju została drużyna „Malinowych Nosów” w składzie: Karol Andrzejewski, Łukasz Wysocki, Daniel Matusiak, Rafał Osajda. Puchar za II miejsce trafił do zespołu prowadzonego przez Eryka Gierałkę. Po zaciętej walce o trzecie miejsce, rzutem na taśmę wywalczyła je drużyna Mateusza Szczeblewskiego.

21 2016.08.20 Puchar Wojta maly
    Wysiłek zawodników został doceniony. Były nagrody i wyróżnienia. Uroczystego wręczenia pucharów dokonała wójt gminy Grodziec – Anna Andrzejewska w asyście kierownika BPG Grodziec – Katarzyny Gromali.
    Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

Galeria zdjęć.