10 września br. Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” zaprasza na spływ kajakowy z okazji Światowego Dnia Turystyki „Rzeka łączy pokolenia”. Spływ kajakowy rozpocznie się na Bulwarze Nadwarciańskim, prowadzić będzie przez rzekę Wartę, do Mariny w Lądzie i z powrotem na Bulwar Nadwarciański, gdzie na uczestników czekać będą konkursy z nagrodami, grill i zabawa w stylu szanty.

plakat splyw2 2016 maly

Zainteresowany? Już od czwartku, 1 września, rozpoczynamy zapisy do udziału w spływie. Warto się pośpieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona! Na stronie www.lotmarina.pl oraz w Centrum Informacji Turystycznej w Koninie znaleźć można komplet dokumentów rekrutacyjnych wraz z regulaminem spływu.

Opłata za udział w spływie wynosi 15 zł od osoby. Na uczestników czeka 60 kajaków wraz z osprzętem. Przewidujemy udział 120 osób, dla których sprzęt zapewni Organizator.

Jesteś miłośnikiem turystyki wodnej? Lubisz aktywnie spędzać czas? A może jeszcze nigdy nie uczestniczyłeś w spływie kajakowym? Zapisy właśnie ruszają! Już 10 września 2016 r. (sobota) zapraszamy na jedną z największych imprez dla kajakarzy w tej części Wielkopolski.

Wydarzenie wpisuje się w ogólnoeuropejski projekt Komisji Europejskiej, koordynowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki – Europejski Tydzień Sportu #BeActive – Zaangażuj się!

Organizatorzy: Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina”
Współorganizatorzy: Miasto Konin, Centrum Informacji Miejskiej w Koninie
Partnerzy: Hotel Atut
Patronat medialny: LM Lokalne Media, Przegląd Koniński, Radio Zet Gold

Wydarzenie pn. „Rzeka łączy pokolenia” – spływ kajakowy z okazji Światowego Dnia Turystyki współfinansowane jest przez Miasto Konin.

Harmonogram

Regulamin 2016.

Formularz zgłoszeniowy.

Niepełnoletni oświadczenie.