Ferie w Gminie Grodziec dobiegły końca. Podczas tegorocznego, zimowego wypoczynku zorganizowanego w Bibliotece Publicznej Gminy Grodziec, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ciekawe warsztaty edukacyjno-manualne z elementami robotyki, kulinarne i plastyczne  zachęciły do skorzystania z wypoczynku około 100 uczestników. 

Podczas zajęć „Lego laboratorium” oraz „Mały robotyk” dzieci za pomocą edukacyjnych klocków LEGO uczyły się konstruowania najprawdziwszych robotów.

Cieszące się ogromnym zainteresowaniem warsztaty kulinarne „Od ziarenka do pizzerki” oraz „Zdrowe ciacho” pozwoliły uczestnikom wcielić się w małych szefów kuchni.

Wyjątkowe Ferie WOW! w Gminie Grodziec - zdjęcie 1

Wyjątkowe warsztaty „Zróbmy razem slime” okazały się również strzałem w dziesiątkę. Dzieci z radością tworzyły kolorowe masy plastyczne według własnego projektu.

Z kolei książka Maurice’a Sendaka pod tytułem „Tam, gdzie żyją dzikie stwory” była inspiracją do wykonania za pomocą worków papierowych, farb, kolorowych papierów i wstążek  własnych bajkowych postaci.

Wyjątkowe Ferie WOW! w Gminie Grodziec - zdjęcie 2

Kolejnym i zarazem ostatnim punktem spotkań w bibliotece było „Zimowe planszowanie”.

Wszystkie dzieci odwiedzające bibliotekę podczas ferii mogły pobawić się w specjalnie przygotowanym kąciku profilaktycznym, w którym promowano zdrowy styl życia i alternatywne formy spędzania wolnego czasu.   

Organizatorem wydarzeń był Wójt Gminy Grodziec, Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec i  Gminna Komisja Rozwiazywania Problemów Alkoholowych w Grodźcu.

Wyjątkowe Ferie WOW! w Gminie Grodziec - zdjęcie 3

Wyjątkowe Ferie WOW! w Gminie Grodziec - zdjęcie 4

Wyjątkowe Ferie WOW! w Gminie Grodziec - zdjęcie 5

Wyjątkowe Ferie WOW! w Gminie Grodziec - zdjęcie 6

Wyjątkowe Ferie WOW! w Gminie Grodziec - zdjęcie 7

Wyjątkowe Ferie WOW! w Gminie Grodziec - zdjęcie 8

Wyjątkowe Ferie WOW! w Gminie Grodziec - zdjęcie 9

Wyjątkowe Ferie WOW! w Gminie Grodziec - zdjęcie 10

Wyjątkowe Ferie WOW! w Gminie Grodziec - zdjęcie 11

Galeria fotografii.