W wyjątkowej atmosferze przebiegał w tym roku kiermasz świąteczny i koncert noworoczny w Grodźcu. Była to wspaniała okazja zarówno do nabycia pięknych, świątecznych ozdób bożonarodzeniowych, wysłuchania tradycyjnych kolęd i utworów świątecznych, spotkania z Mikołajem jak i skosztowania pysznych wypieków.
    Podczas kiermaszu do przepięknie przygotowanych stoisk z wykonanymi własnoręcznie przez wystawców ozdobami zapraszały wszystkie placówki oświatowe z terenu naszej gminy, Stowarzyszenie Klub Seniorów „Ale Babki Grodzieszczanki”, Wielołęczanki, oraz Stowarzyszenie „Koło Kobiet” z Biskupic.

wspolne

W świąteczny nastrój wprowadzili wszystkich zebranych lokalni artyści: Chór Męski z Grodźca i Orkiestra Dęta Parafii Królików oraz towarzyszący im soliści: Sebastian Michalak, Weronika Owczarek oraz Nadia Kaczmarek. W tym roku dołączyli do nich także wykonawcy z Koła Kobiet w Biskupicach, Stowarzyszenia „Ale Babki Grodzieszczanki” oraz dzieci z Zespołu Szkół w Grodźcu.

DSC02946

Tego wieczoru na zaproszenie Wójta Gminy Grodziec prosto z Laponii przybył do Grodźca św. Mikołaj w towarzystwie śnieżynki i elfów. Dzieci, które jeszcze się z nim nie spotkały zapraszamy do Biblioteki Publicznej Gminy Grodziec.

DSC02902

    Niedzielny wieczór zakończył się wspólnym kolędowaniem i składaniem życzeń świątecznych. Razem poczuliśmy magię Świąt.

    Organizatorami wydarzenia byli Wójt Gminy Grodziec oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Grodźcu.

 

Galeria fotografii