Nowy rok to często nowe wyzwania. Przed takimi właśnie Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec postawiła 20 seniorów, organizując dla nich bezpłatny kurs komputerowy. Głównym założeniem trwającego przez cały styczeń szkolenia jest nabycie przez uczestników umiejętności obsługi komputera, pracy w edytorach tekstu oraz korzystania z Internetu.
A wszystko to pod okiem profesjonalistów, którzy dla naszych seniorów przygotowali materiały pomocnicze i specjalny program edukacyjny. Wkrótce poznają Państwo efekty tych działań, a póki co trzymamy kciuki za naszych dzielnych seniorów! Życzymy powodzenia
i wytrwałości!

003 2017.01 Senior w sieci

    Kurs organizowany jest w ramach projektu „E-UMIEJĘTNOŚCI- POZNAJ NOWE MOŻLIWOŚCI”. Celem projektu jest szkolenie z podstaw obsługi komputera ECDL. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.6. Upowszechnianie uczenia się dorosłych. Jest realizowany na podstawie umowy zawartej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

 

Galeria fotografii