Biblioteka szkolna Zespołu Szkół w Grodźcu serdecznie zaprasza mieszkańców naszej gminy na wystawę malarską pani Joanny Domagały. Wystawa przedstawia obrazy z trzyczęściowego cyklu Makroinspiracje oraz obraz zwiastujący cykl obrazów Róż po osiemdziesiątce /cykl ten zostanie wyeksponowany w bibliotece szkolnej w innym terminie/. Z małych form wyeksponowany został cykl obrazów Radosne dzieci, który jest swoistym poszukiwaniem Ja autorki. Miłośnicy zwierząt na pewno rozsmakują się obrazem Konie zwieńczający cały cykl obrazów na ten sam temat. Wszystkie obrazy łączy ta sama cecha, czyli próba połączenia realistycznego malarstwa z płaszczyznowym, co pozwala autorce nawiązać do współczesnej sztuki.


    Wystawa ma związek z Tygodniem Bibliotek /8-15 maja/, który nasza biblioteka szkolna obchodzi pod hasłem Biblioteka szkolna inspiracją kulturotwórczą. Wystawa trwa od 8 do 19 maja.

    Godziny pracy biblioteki szkolnej na stronie Zespołu Szkół w Grodźcu - zakładka Biblioteka. Wystawę można także zobaczyć w innych godzinach po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym – 63 2485420.

 

Serdecznie zapraszamy.
Biblioteka szkolna Zespołu Szkół w Grodźcu

 

1

 

2

 

3