20 października 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Królikowie odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej zorganizowany przez Wójta Gminy Grodziec Annę Andrzejewską oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Królikowie Beatę Matusiak.

DSC03931 maly

     W uroczystość wzięli udział: dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy administracyjno – obsługowi wszystkich szkół z terenu naszej gminy oraz przedstawiciele władz samorządowych. Gości powitała dyrektor szkoły, która podziękowała za przybycie i złożyła wszystkim życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Następnie głos zabrała Pani Wójt przekazując zgromadzonym życzenia wszelkiej pomyślności oraz podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz naszej najmłodszej społeczności.

    Uczniowie Szkoły Podstawowej w Królikowie umilili gościom czas przepięknym występem zorganizowanym pod kierunkiem Pani Elżbiety Gibowskiej.

    Smaczny poczęstunek dla zgromadzonych przygotowały panie z Koła Gospodyń „Wielołęczanki”. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze.


Galeria fotografii