21 – 22 stycznia Dzień Babci i Dzień Dziadka - życzenia

 

Drogie Babcie, Szanowni Dziadkowie,

 

    z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy Wam w imieniu samorządu gminnego najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

    Dziękujemy za Waszą cierpliwość, troskę i gotowość do wspomagania rodziców w ich zadaniach wychowawczych. Przede wszystkim jednak wyrażamy wdzięczność za to, że zapewniacie dzieciom poczucie bezpieczeństwa, szczery uśmiech oraz bezwarunkową miłość.

    To Wy jesteście ostoją tradycji i wartości. Wnosicie w rodzinny pejzaż wyrozumiałość, dobroć i poświęcenie. Życzymy wiele radości, której źródłem będą również Wasi kochający wnukowie.

 

Przewodniczący Rady Gminy Grodziec

/-/ Zenon Olejniczak

                                                   

 Wójt Gminy Grodziec

/-/ Mariusz Woźniak

 

Życzenia świąteczne 2020

 

W mijającym roku w gminie Grodziec przyszło na świat 31 dziewczynek i 25 chłopców. Z tej okazji dla wszystkich maluchów wójt Mariusz Woźniak wspólnie z zastępcą kierownika USC Ewą Brzęcką przygotowali skromne wyprawki. Dzieci otrzymały m.in. kronikę, w której można odnotować najważniejsze wydarzenia z życia niemowlaka oraz koc z pluszakiem. Wyprawki wraz z gratulacjami dla rodziców zostały rozwiezione do domów maluchów.

Niech ten gest będzie wyrazem wdzięczności za trud rodzicielski oraz przejawem uroczystego powitania najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Wyprawki dla najmłodszych mieszkańców gminy Grodziec - zdjęcie 1

Wyprawki dla najmłodszych mieszkańców gminy Grodziec - zdjęcie 2

Wyprawki dla najmłodszych mieszkańców gminy Grodziec - zdjęcie 3