Ubiegły rok był szczególnie wyjątkowy dla dwóch par z terenu gminy Grodziec, które obchodziły żelazne gody. Jedną z nich są Państwo Wiesława i Marian Zawodni z Lądku.

Szanowni Jubilaci 1 marca 1954 roku wypowiedzieli uroczyście przysięgę małżeńską. Całe swoje życie poświęcili sobie i rodzinie, którą wspólnie stworzyli. Byli ze sobą w zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i w kłopotach. Niezmiennie od 65-ciu lat szanują się i obdarzają bezgraniczną miłością.

Państwo Zawodni są rodzicami 3 synów oraz dziadkami dla 7 wnuków i 8 prawnuków.

W tę wyjątkową rocznicę ślubu Państwa Wiesławę i Mariana Zawodnich odwiedził z bukietem kwiatów włodarz gminy Grodziec Mariusz Woźniak, który w imieniu samorządu lokalnego złożył małżonkom serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych pięknych jubileuszy.

2020.01.22 121956

 

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Grodziec!

 

    Jest mi niezmiernie miło zaprezentować pierwszy, bezpłatny kalendarz Gminy Grodziec na 2020 rok! Gminny kalendarz to kolejna inicjatywa, która podjęliśmy w celu zobrazowania działań lokalnych i promocji naszej gminy, zachowując przy tym nie mniej ważny wymiar praktyczny całego przedsięwzięcia.

    Mam nadzieję, że kalendarz przypadnie Państwu do gustu i znajdzie swoje miejsce w każdym domu. Bezpłatne egzemplarze do nabycia w sekretariacie Urzędu Gminy Grodziec oraz Bibliotece Publicznej Gminy Grodziec.

 

/-/ Mariusz Woźniak
Wójt Gminy Grodziec

 

Kalendarz Grodziec 2020

 

Kalendarz do pobrania.