Na prośbę Urzędu Statystycznego w Poznaniu informujemy, że w marcu 2023 r. na terenie gminy Grodziec realizowane jest Badanie budżetu czasu ludności (BCL) przez Urząd Statystyczny w Poznaniu.

Badanie przeprowadzają ankieterzy statystyczni, których tożsamość można sprawdzić na stronie Urzędu Statystycznego w Poznaniu:

https://poznan.stat.gov.pl/badania-ankietowe/statystyczne-badania-ankietowe-2023/

oraz na stronie Głównego Urzędu Statystycznego: https://badania-ankietowe.stat.gov.pl/ .

Więcej informacji o badaniu na stronie

https://badania-ankietowe.stat.gov.pl/kategoria/1/badanie/40

 

Szanowni Państwo

zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety (https://bit.ly/coworking_Aglomeracja)  badającej potrzeby w zakresie uruchomienia na terenie Aglomeracji Konińskiej przestrzeni coworkingowej.


Coworking to wspólna przestrzeń pracy, którą dzielą ze sobą freelancerzy, pracujący zdalnie, czy też pracownicy mniejszych firm i startupów. W przeciwieństwie do tradycyjnego modelu, w którym każda firma ma swoje biuro, coworking oferuje wynajem pojedynczych miejsc pracy, wraz z wyposażeniem biurowym jak i sali szkoleniowej, konferencyjnej. Tego typu rozwiązania można znaleźć w każdym większym mieście na całym świecie.

Jako Stowarzyszenie Aglomeracja Konińska zdobyliśmy grant na zbadanie możliwości otwarcia i działania takiej przestrzeni na naszym terenie. I  tym miejscu chcielibyśmy zaprosić Państwa do uzupełnienia krótkiej ankiety, zajmie to 3 min.

Kliknij tutaj: https://bit.ly/coworking_Aglomeracja .

Ankieta jest poufna a udzielone odpowiedzi zostaną wykorzystane w formie zbiorczego raportu opublikowanego na łamach strony wwwAgloemracjaKoninska.org Z góry dziękujemy za poświęcony czas i udzielenie odpowiedzi, jaki zapraszanie innych do udziału w badaniu zespół Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej