Zakończona została zbiórka dla mieszkańców gminy Czerniejewo poszkodowanych w wyniku zeszłorocznych nawałnic. Zbierane były: zboże, siano, słoma i kiszonki. Mieszkańcy z terenu Gminy Grodziec przekazali:

  • 300 worków zboża (ok. 15 ton)
  • 23 snopki siana i słomy
  • łącznie 80 beli słomy, siana i kiszonek


Powyższe produkty zostały dostarczone rolnikom z terenu Gminy Czerniejewo. Wszystkim mieszkańcom, którzy przekazali produkty rolne, brali udział w załadunku, rozładunku i transporcie serdecznie dziękujemy za ofiarowaną pomoc.

Wójt Gminy Grodziec
/-/ Anna Andrzejewska

 

 

11 lutego 2018 roku odbędzie się w Żychlinie XX Zimowa Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego. Zapraszamy mieszkańców gminy Grodziec chętnych do wzięcia udziału w tym sportowym wydarzeniu.


Razem możemy stworzyć drużynę!


Więcej informacji dotyczących regulaminu i planowanego wyjazdu uzyskasz w sekretariacie Urzędu Gminy Grodziec tel. 63 248 55 00 wew. 27.

 

Zapoznaj się z Regulaminem Spartakiady - do pobrania

 

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu zaprasza do udziału w konsultacji społecznej na temat konieczności użycia środka ochrony roślin o nazwie Dursban 480 EC, który służy do ochrony upraw przed szkodami powodowanymi przez pędraki.

Uwagi można zgłaszać w terminie do 23 lutego 2018 r. na adres: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu, ul. Gajowa 10, 60-959 Poznań, lub elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując „konsultacje FSC- Dursban”. Wszelkie informacje na ten temat można uzyskać telefonicznie pod nr tel. +48 61 668 44 35 Marlena Kowalkowska lub +48 61 668 44 39 Zuzanna Pichola.

 

Szczegóły w załączniku - do pobrania